Már online is rendelhetsz tőlünk! ➡️ Nézz körül a BútorCity.hu-n!

Comfort Line VESZPRÉM

Házgyári út 24/7.
keresd a COMFORT BÚTOR feliratot

Comfort Line KESZTHELY

Martinovics u. 88/c.
a Stop Shoppal szemben

Nyitvatartás

Hétfő - Péntek: 9-18 óráig Szombat: 9-14 óráig

VENDEL márványlapos design étkezőasztal, fekete fém láb

264 900 Ft

A VENDEL márványlapos étkezőasztal prémium minőséget és látványos dizájnt hoz otthonodba!

A lenyűgöző, elegáns fényes felületű barnás márvány mintás asztallap innovatív szinterezett kőből készült, amely magas hő- és karcállóságot biztosít.

Bővíthető méretének (180+58 cm) köszönhetően nagyobb családok számára, társaságoknak is ideális.

Kiváló ár-érték arányú modern újdonság, masszív fekete fém lábakkal.

További információ

VENDEL márványlapos design étkezőasztal – A modern étkezők ékköve

Varázsold étkeződ a luxus és az elegancia központjává a VENDEL márványlapos design étkezőasztallal! Ez az újdonságként debütáló, prémium minőségű bútor nem csupán egy hétköznapi asztal, hanem egy igazi hangsúlyos, központi eleme az étkezőnek. A lenyűgöző, barna márvány mintázatú, elegáns fényes felületű márványlap azonnal magára vonzza a tekinteteket, míg a robusztus fekete fém lábak garantálják a maximális stabilitást és a kortárs, ipari beütésű megjelenést.

A VENDEL étkezőasztal különlegessége a felhasznált anyagokban rejlik. Az asztallap egy modern és innovatív anyagból, szinterezett kőből készült, amely a mai bútorgyártás egyik legkiválóbb megoldása. Ez a felület kivételesen tartós, így hosszú évek mindennapi használata során is megőrzi eredeti szépségét. A praktikus bővíthető asztallap (180 cm-ről 238 cm-re) lehetővé teszi, hogy a meghitt családi vacsoráktól kezdve a nagyobb baráti összejövetelekig minden eseményt kényelmesen, helyhiány nélkül élvezhessenek.

Miért válassza a VENDEL étkezőasztalt?

  • Prémium minőség: Gondosan kiválasztott anyagok és precíz, tartós kidolgozás jellemzi minden centiméterét.
  • Látványos dizájn: Az elegáns fényes felületű márványlap exkluzív, lenyűgöző megjelenést biztosít az étkezőnek.
  • Innovatív anyaghasználat: A szinterezett kő egy innovatív, magas hő- és karcállóságú anyag, amely garantálja a sérülésmentes felületet.
  • Kiváló ár-érték arány: Csúcskategóriás kialakítás elérhető áron, kompromisszumok nélkül.
  • Praktikus bővíthetőség: Az alap 180 cm-es hosszúság egy 58 cm-es betéttel toldható, így nagyobb társaságok számára is bőséges helyet kínál.
  • Könnyen tisztítható: A szennyeződések egy mozdulattal eltávolíthatók a felületről, így a karbantartás gyerekjáték.

Műszaki adatok

Kategória: Asztal (Étkezőasztal)
Asztallap anyaga: Szinterezett kő
Szín és minta: Barna márvány minta
Lábazat: Fekete fém láb
Méretek (Hossz x Szélesség): 180 (+58 cm bővítmény) x 90 cm
Speciális jellemzők: Könnyen tisztítható, karcálló felület, magas hőállóság, újdonság

 

Ha van rá lehetőséged, javasoljuk, hogy látogass el valamelyik áruházunkba személyesen is, ahol minden bútorunk megrendelhető, ami szerepel a weboldalunkon – illetve sok más is. A képek és leírások nem adják vissza tökéletesen a termék színét, minőségét, kényelmét és más tulajdonságait. Munkatársaink segíteni tudnak szakmai tanácsaikkal, tapasztalataikkal a megfelelő bútorok kiválasztásában.

Áruházainkban igyekszünk minél több bútorunkat bemutatni, így elképzelhető, hogy valami más tetszik meg, mint amit pusztán a képek és az árak alapján választanál.

Kárpitos bútoraink esetében pedig akár több 100 féle szövet és színárnyalat választható, a szövetek és bőrök anyaga, tapintása és színe nem adható vissza képek segítségével, ezért ezeket javasoljuk személyesen áruházainkban kiválasztani.

Az egyedi bútorok – pl. személyre szabható, moduláris ülőgarnitúrák, sarokgarnitúrák tervezésére kizárólag személyesen, áruházainkban van lehetőség.

Ugyanakkor van webshopunk is, a Comfort Line Bútoráruházak webáruháza a butorcity.hu címen elérhető. A választékunk jelentős részét akár online is meg tudod rendelni, házhozszállítással, és igény szerint összeszereléssel is.

Minden termékünkhöz összeszerelési útmutatót biztosítunk. (Bizonyos termékeink nem igényelnek összeszerelést – pl. matracok, egyben érkező fenyőbútorok, stb.)

Ma már a gyártók többsége úgy tervezi meg a bútorait, hogy azok laikus, hétköznapi emberek által is viszonylag könnyedén összeszerelhetőek legyenek. Ugyanakkor igény szerint mi is biztosítani tudjuk a bútorok összeszerelését, ha nem szeretnél ezzel bajlódni, és erre időt szánni (szerelési díj ellenében). Szakképzett munkatársaink, gyorsan, rutinosan, megbízhatóan dolgoznak.

Igény szerint meg tudjuk szervezni bútoraink kiszállítását. Saját teherautóinkkal végezzük a kiszállítást, de fuvarozó vállalkozásokkal is együttműküdünk. A teljes Dunántúl területén, valamint Budapesten és Pest megyében is meg tudjuk oldani a házhozszállítást.

A szállítás költségéről az egyedi igények alapján személyesen vagy elérhetőségeinken tudunk információt adni, a szállítási cím, a kiválasztott termékek, a helyszín ismeretében (pl. kell-e emeletre szállítani, szükséges-e plusz rakodó kolléga).

Honlapunk csak bemutató célokat szolgál, és korlátozott kapacitásunk van az árak folyamatos frissítésére. Ennek ellenére igyekszünk termékeinknél aktuális árat is megjeleníteni. Ha esetleg a terméknél nem található ár, akkor személyesen áruházainkban, valamint elérhetőségeinken tudunk további információt nyújtani.

  • A legtöbb esetben a bútoraink többféle változatban kaphatóak, ami módosíthatja az árat (választott funkciók, szövetek anyaga, elrendezés, méretek, stb.)
 
  • A tervezhető bútoraink (pl. ülőgarnitúráink, kárpitozott ágyaink és gardróbszekrényeink nagyrésze) esetében általában azért nem jelenítünk meg árat, mert minden egyes bútordarab egyedi tervezést igényel, és csak a konkrét igények ismeretében tudunk árat számolni.
 

Rendszerint óva is intjük vásárlóinkat attól, hogy az interneten látott képek és árak alapján döntsenek. A bútoroknál az ár általában erősen összefügg a felhasznált anyagok minőségével, mennyiségével és a kivitelezés milyenségével. A legtöbben nem csak 1-2 évre vásárolunk bútorokat, és az olcsó bútor vagy pl. matrac nem biztos, hogy megéri, ha 2-3 év múlva újat kell vásárolni.

A bútorvásárlás a legtöbbünk számára nagyobb kiadást jelent, ezért arra bátorítunk mindenkit, hogy szánjuk rá az időt, és nézzük meg próbáljuk ki a termékeket személyesen is, ha erre van mód. Sok csalódás, minőségi probléma elkerülhető így, ha nem csak az árak, képek, internetes benyomások alapján döntünk. Kínálatunkban számtalan termék megtalálható, a középkategóriától akár a luxusig.

A gyanúsan olcsó, vagy extrém nagy árengedménnyel (50-80%) kínált bútorokat érdemes elkerülni, mert ezek általában silány minőségű termékek, amelyekbe nem kerültek beépítsére minőségi anyagok, vagy esetleg használt, visszavett, sérült termékek.

Nagyobb mennyiségű bútor vásárlása esetén, vagy nagyobb értékű vásárlás és megrendelés esetén egyedi kedvezményt biztosítunk. Kérd ajánlatunkat személyesen áruházaink valamelyikében, vagy elérhetőségeinken!

Nem csak magánszemélyeket, hanem vállalkozásokat is gyakran kiszolgálunk, pl. panziók, vendégházak, szálláshelyek, vendéglátóhelyek részére is kínálunk termékeket – ágyakat, matracokat, szekrényeket és szobabútorok, valamint székeket, asztalokat és kárpitozott bútorokat is.

Vissza a termékekhez

Tartalom nem másolható