Bútor szerelő munkatársat keresünk Veszprémben

Bútor szerelő munkatársat keresünk – Veszprém

Jó műszaki érzéked van? Nem okoz gondot, ha meg kell fogni vagy össze kell szerelni egy-egy bútort? Jól megtalálod a hangot másokkal, esetleg a kereskedelmi vagy asztalosipari tapasztalatod is van? Szívesen dolgozol bútorokkal és igényes vagy a munkádra? Akkor Téged keresünk!

A feladataid a következők lennének:
– bútorok összeszerelése, mozgatása
– áruátvétel, árukiadás
– az áruház és a raktár tisztán és rendben tartása
– kommunikáció az ügyfelekkel, vásárlókkal

Elvárások:
– proaktív, pozitív hozzáállás
– jó fizikum és kézügyesség
– megbízhatóság
– pontosság és precizitás
– ügyfélközpontúság

Miért csatlakozz hozzánk?

– változatos és kreatív munkád lesz
– igényes környezetben dolgozhatsz
– egy jó csapat tagja lehetsz
– a munkádért magas fizetést kapsz
– stabil cégnél, hosszútávú lehetőség

Várjuk jelentkezésed!

Fényképes önéletrajzodat a comfortbutor2@gmail.com email címre várjuk. Munkavégzés helye: Veszprém, Házgyári út 24.

a comfort line bútoráruházakról

Értékeink között szerepel a vásárlóink minőségi kiszolgálása, szolgáltatásaink fejlesztése. A piaci igényeknek megfelelően a termékválasztékunkat folyamatos frissítjük, bővítjük. Célunk a térségben piacvezető szerep elérése ill. annak megtartása. Cégünk több mint 10 éve működik Zala és Veszprém megyei központokkal, dunántúli szolgáltatási területtel. Több ezer vásárlóval a hátunk mögött célunk, hogy a vásárlóink elégedettségét továbbra is minőségi és egyedi árukínálattal, színvonalas szolgáltatással tudjuk biztosítani. Mi lépést tartunk a trendekkel és keressük a fejlődési lehetőségeket.

Kövess minket az instagramon